Ziyaret Sebebiniz?

EVİME YAPTIRMAK İSTİYORUM

HEMEN TIKLA

PROJEMDE KULLANMAK İSTİYORUM

HEMEN TIKLA

Hakkımızda

1990 Yılında sektöre giriş yapan firmamız, 1993 yılında Işıldak Grup bünyesinde imal edilen Egepen Pvc sistemleri, çelik kapı, iç kapı satış, montaj ve satış sonrası hizmetler alanında faaliyetlerini sürdürmüştür. Sürekli değişen ve gelişen bu sektörde tüketici talepleri göz önüne alınarak, müşterilerimize daha kaliteli yaşam alanları sunabilmek adına, ALBERT GENAU üretici bayiliği ile cam balkon sistemleri üzerine yoğunlaşarak teknik bilgi, imalat ve montaj hizmeti sunan bir kuruluş olup; Işıldak Grup’un ilk bayisi olarak deneyimli ve profesyonel ekipler ile ANKARA YAŞAMKENT’te hizmet vermeye devam etmekteyiz.

VİZYON

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, tecrübesi ile fark ve değer katan, rakiplerinin örnek aldığı, saygın ve sektöründe öncü firma olmak.

MİSYON

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini belirleyerek en uygun çözümü, vaktinde ve tam olarak karşılayıp, alternatif ürün ve hizmet yelpazesini etik değerlerinin ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olarak müşteri memnuniyetini her defasında eksiksiz olarak sağlamaktır.